Sprzedam portal lub podejmę współpracę - oferty na legnica@legnica.net.pl

Dodatkowo: administracja stronami www, dodawanie ogłoszeń, instalacja i zarządzanie sklepami internetowymi

 
ROZRYWKA    dodał: Robert Osowski    2011-05-23    Legnica (dolnośląskie)    Tekst: A A A < >
 

Podsumowanie Festynu rodzinnego - Spotkajmy się na Tarninowie

Foto: OSiR w Legnicy


Foto: OSiR w Legnicy


Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Festyn rodzinny pn. "Spotkajmy się na Tarninowie". Festyn odbył się na boisku przy ul. Oświęcimskiej 22.05.2011r.

Imprezę rozpoczął pan Tadeusz Krzakowski, prezydent miasta Legnica. Program artystyczny rozpoczął się o godz. 16.00, występem talentów z Młodzieżowego Centrum Kultury. O godz. 16.30 zatańczyły Złote Dzieci i zaśpiewały solistki ze Spółdzielczego Domu Kultury Kopernik. O godz. 17.00 odbył się pokaz Zumby- czyli połączenie latynoskich tańców z aerobikiem. W duecie hip- hopowym oraz w programie łączącym różne style taneczne- zobaczyliśmy instruktorów oraz tancerzy ze Szkoły Tańca FARIDA. Pod kierownictwem pana Andrzeja Hodany zaprezentowali się także najmłodsi zawodnicy klubu karate- OYAMA KARATE. O godz. 18.15 wystąpił zespół pieśni i tańca JUTRZENKA z Bolesławca. Zaraz po nim zaprezentował półgodzinny program folklorystyczny zespół Wrzos z Chociemyśli.

Ok. godz. 20.00, do wspólnej zabawy i nauki Zumby, ponownie zaprosiła pani Urszula Puzio-instruktorka Zumby. Ponadto o godz.16.00 można było posłuchać występu kapeli podwórkowej Felusie, od godz. 17.00 oglądnąć pokaz Strongmanów, a o 18.00- zapoznać się z zasadami pierwszej pomocy podczas pokazu ratownictwa medycznego.
Na terenie zielonym odbyły się konkurencje rekreacyjne dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz konkurencje rodzinne. W konkurencjach dzieci i młodzieży wzięło udział ok. 100 osób. Wyróżnieni w konkurencjach (oko snajpera, skoki kangurów, wyścigi na szczudłach, hulaj dusza z hulajnogą) to:
Kamil Wiśniewski, Leszek Czaja, Damian Sebczyk i Kamil Nowak.
W konkurencjach rodzinnych (wyścigi na nartach Bolka, rzuty jajkiem w parach) wyróżnieni zostali: Bożena i Zbigniew Stefanowscy Piotr i Agnieszka Matwiejów, Wojciech i Jolanta Dębscy.

W konkurencjach dla dorosłych (ubijanie białek) najlepsi byli:
I miejsce- Joanna Popecka
II miejsce- Małgorzata Haydokiewicz
III miejsce- Rafał Wandycz

W konkursie obierania jabłek zwyciężyli:
I miejsce- Klaudia Jóźwiak
II miejsce- Joanna Kopecka
III miejsce- Elżbieta Wojtczak

Konkurs Rodeo-ujeżdżanie konia na czas wygrali:
Emilia Drozdowska oraz Kornelia Wróbel.

Rozstrzygnięty został także konkurs na Najlepsze ciasto z Tarninowa.
Jury wyróżniło:
I miejsce- Renata Sobonia- TIRAMISU
II miejsce- Agnieszka Armata- PLEŚNIAK
III miejsce- Agnieszka Tomaszczuk- KOKOSANKI

Nagrody w postaci sprzętu AGD ufundowało Centrum Nauki Żak w Legnicy oraz Kręgielnia Piastowska. Nagrody wręczył pan Andrzej Gąska, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Legnicy.
O godz. 20.00 do tańca zaprosił Zespół MINI MAX.

Wszyscy chętni mogli skorzystać z największej w Polsce trampoliny, dmuchanych zamków, eurobungee, gastronomii oraz różnorodnych stoisk handlowych.

Uczestnikom festynu dziękujemy za udział a wygranym i wyróżnionym w konkurencjach serdecznie gratulujemy.

Źródło: OSiR w Legnicy

 

Brak komentarzy. Dodaj swój komentarz.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany i posiadać profil Obywatela.
Komentarze można wysyłać z serwisu LiveCity.pl

  • LEGNICA

  • Kalendarium
mapa Polski 07:47
16:27
położenie51° 12' N
16° 09' E
średnia wys.125 mpowierzchnia56 kmludność104 500kierunkowy76tabliceDLkody59-200 do 59-220

Legnica na mapie

Herb Legnicy

Legnica (dawniej Lignica, niem. Liegnitz) to ponad 100 tysięczne miasto, którego powierzchnia wynosi 56 km kw. Położona jest w widłach rzek Kaczawy i Czarnej Wody, na pograniczu Pogórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej na 51:12 szerokości północnej i 16:10 długości geograficznej wschodniej.

Jest trzecim co do wielkości (po Wrocławiu i Wałbrzychu) miastem w województwie i 39. w Polsce. Klimat zaliczany jest do najcieplejszych w Polsce - średnioroczna temperatura wynosi ponad 8,5 stopnia C.

FotoAlbum

Stadion Miejski Park Miejski 03.05.2004 Rynek Zakaczawie 2004.06.23 Budowa galerii przy ulicy Chojnowskiej 26.06.2006 Ulica Powstańców Śląskich 03.05.2004 Zamek Piastowski Zakaczawie 26.06.2004 Budynek po Dresden Banku 02.05.2004 Kąpielisko Kormoran Park Miejski Kamieniczki Śledziowe

Orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej

Zamawiający – Gmina Miasto Lubawskie, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, Mszanowo, ul. Podleśna 1 prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej oraz przepompowni ścieków P1,P2,P3 we wsi Mszanowo".

WYROK KIO 597/10 z dnia 2010-05-07