Sprzedam portal lub podejmę współpracę - oferty na legnica@legnica.net.pl

Dodatkowo: administracja stronami www, dodawanie ogłoszeń, instalacja i zarządzanie sklepami internetowymi

 
BIZNES    dodał: Robert Osowski    2013-08-26    Legnica (dolnośląskie)    Tekst: A A A < >
 

E-commerce w Legnicy

Logo PrestaShop, darmowej platformy e-commerce


W ciągu ostatniej dekady z Legnicy wyjechały tysiące legniczan. Wielu, chcąc związać koniec z końcem (oprócz radnego Sikorskiego), dojeżdża do pracy w Lubinie, Polkowicach czy Wrocławiu. Osoby zatrudnione w naszym mieście często pracują za płacę minimalną. Dlatego tak wielu zdecydowało się na wyjazd za granicę lub pracę poza Legnicą. Nasze władze w zasadzie nic nie robią, aby ten stan rzeczy zmienić. Dla nich liczy się tylko to, że ktoś dostanie jakąkolwiek pracę i tym samym poprawi statystyki zatrudnienia.

W takiej sytuacji własny biznes jest często jedyną szansą na znalezienie źródła zarobków. Tylko że otwarcie własnej działalności najczęściej wiąże się z koniecznością inwestowania niemałych środków, a tych osoby bezrobotne nie mają. W dodatku, jeśli wkoło mamy samych bezrobotnych, albo pracowników za 1600 PLN to znalezienie klienta na swoje usługi może być problematyczne. Szansą dla tych osób może okazać się e-commerce.

Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Dynamiczny rozwój e-handlu oznacza szansę na znalezienie źródła dochodu dla wielu osób, które w swoim mieście nie mogły znaleźć zatrudnienia. Bycie własnym szefem i możliwość zarabiania we własnym domu to ogromna szansa dla osób, które na tradycyjnym rynku pracy mają minimalne szanse podjęcia pracy.

Sklep internetowy daje możliwości rozwoju przedsiębiorcom prowadzącym sklep stacjonarny, ale również pozwala na aktywność zawodową osobom niepełnosprawnym, matkom wychowującym dzieci, czy osobom starszym. Mogą oni skorzystać z różnych form wsparcia np. funduszy dla osób bezrobotnych na uruchomienie własnej firmy.

Zresztą w przeciwieństwie do sklepu stacjonarnego prowadzenie sklepu internetowego przynajmniej na stracie nie wymaga zaangażowania dużych środków. W internecie dostępne są darmowe aplikacje pozwalające na otwarcie sklepu praktycznie z darmo. Oczywiście jak w każdym biznesie najważniejszy jest pomysł. Pamiętać bowiem należy, że to tylko szansa, a to jak ją wykorzystasz zależy wyłącznie od ciebie. I to jest w tym najpiękniejsze :)

Celem tej strony będzie kojarzenie osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z e-commerce z firmami szukającymi współpracy na zasadzie dropshippingu. Jeśli chcesz skorzystać z możliwości jakie daje e-commerce lub chcesz zaoferować swój towar w dropshippingu, to napisz na adres: legnica@legnica.net.pl


Sklepy internetowe prowadzone przez legniczan:
- brak danych (dodaj swój sklep)

Producenci, hurtownie oferujące towar w dropshippingu:
- brak danych (dodaj wpis)

 

Brak komentarzy. Dodaj swój komentarz.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany i posiadać profil Obywatela.
Komentarze można wysyłać z serwisu LiveCity.pl

  • LEGNICA

  • Kalendarium
mapa Polski 07:47
16:27
położenie51° 12' N
16° 09' E
średnia wys.125 mpowierzchnia56 kmludność104 500kierunkowy76tabliceDLkody59-200 do 59-220

Legnica na mapie

Herb Legnicy

Legnica (dawniej Lignica, niem. Liegnitz) to ponad 100 tysięczne miasto, którego powierzchnia wynosi 56 km kw. Położona jest w widłach rzek Kaczawy i Czarnej Wody, na pograniczu Pogórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej na 51:12 szerokości północnej i 16:10 długości geograficznej wschodniej.

Jest trzecim co do wielkości (po Wrocławiu i Wałbrzychu) miastem w województwie i 39. w Polsce. Klimat zaliczany jest do najcieplejszych w Polsce - średnioroczna temperatura wynosi ponad 8,5 stopnia C.

FotoAlbum

Stadion Miejski Park Miejski 03.05.2004 Rynek Zakaczawie 2004.06.23 Budowa galerii przy ulicy Chojnowskiej 26.06.2006 Ulica Powstańców Śląskich 03.05.2004 Zamek Piastowski Zakaczawie 26.06.2004 Budynek po Dresden Banku 02.05.2004 Kąpielisko Kormoran Park Miejski Kamieniczki Śledziowe

Orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej

W postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przez Zamawiającego – Pomorską Instytucję Gospodarki Budżetowej POMERANIA z siedzibą w Czarnem Oddział w Czerwonym Borze na wykonanie instalacji teletechnicznych przy budowie budynku zakwaterowania Aresztu Śledczego w Hajnówce (nr postępowania ZP/41/CzB-HA/14), wobec czynności Zamawiającego polegających na odrzuceniu oferty Odwołującego, nie wskazaniu w informacji o wyborze najkorzystniejszej ofe

POSTANOWIENIE KIO 749/14 z dnia 2014-04-24